Meclis İhtisas Komisyonları
|
|||||
TUŞBA BELEDİYE MECLİSİ İHTİSAS KOMİSYONLARI (NİSAN-2023) |
|
||||
|
|
||||
İmar ve Şehircilik Komisyonu 1-Sıracettin ÜNLÜ (Başkan) 2-Azad GÜLENGÜL(Başkan Yrd) 3-Fevzi BUDAK 4- Hatice KİYE 5- İsmet TAN |
Plan ve Bütçe Komisyonu 1-Zübeyir YILDIZBAŞ(Başkan) 2- Azad GÜLENGÜL(Başkan Yrd) 3- Fevzi BUDAK 4- Murat KAÇMAZ 5- Devlet ÇİFTÇİ |
|
|||
Hukuk Komisyonu 1-Ümit KANAN(Başkan) 2-Nusret YILDIZ(Başkan Yrd) 3-Vehbi AKYÜREK 4- Songül IŞIK 5- Naci ENTEROĞLU |
Eğitim Gençlik ve Spor Komisyonu 1-Mahmut EKİNCİ 2-Mehmet Şirin MARAL 3-Enver ERGİNYÜREK 4- Kemal YILDIRIM 5- Baha SOYYİĞİT |
|
|||
Tarife Esnaf ve Çalışanlar Komisyonu 1- Zübeyir YILDIZBAŞ(Başkan) 2-Nuri ARVAS(Başkan Yrd) 3- Fevzi BUDAK 4- Devlet ÇİFTÇİ 5- Songül IŞIK |
Sosyal Hizmetler ve Halkla İlişkiler Komisyonu 1-Mahmut EKİNCİ 2-Mehmet Şirin MARAL 3- Enver ERGİNYÜREK 4- Kemal YILDIRIM 5- Baha SOYYİĞİT |
|
|||
Çevre ve Sağlık Komisyonu 1-Murat DARĞIN(Başkan) 2- Nuri ARVAS(Başkan Yrd) 3-Hasan HANDİL 4-Münür MAVİŞ 5-Pakize DEMİR |
Kültür Sanat ve Turizm Komisyonu 1-Murat DARĞIN(Başkan) 2- Nuri ARVAS(Başkan Yrd) 3- Hasan HANDİL 4- Ayşe MİNAZ 5- Orhan ÇİDAL |
|
|||
Kentsel Dönüşüm ve Yenileme Komisyonu 1-Sıracettin ÜNLÜ(Başkan Yrd) 2-Azad GÜLENGÜL(Başkan) 3- Fevzi BUDAK 4-Münür MAVİŞ 5-Pakize DEMİR |
Engelliler Komisyonu 1- Zübeyir YILDIZBAŞ (Başkan) 2-Nuri ARVAS (Başkan Yrd) 3- Hasan HANDİL 4- Murat KAÇMAZ 5- Devlet ÇİFTÇİ |
|
|||
Tarım Orman ve Kırsal Hizmetleri Komisyonu 1-Ümit KANAN(Başkan) 2-Nusret YILDIZ(Başkan Yrd) 3-Vehbi AKYÜREK 4-Fırat LAÇİN 5-Ali DAYAN |
Deprem ve Doğal Afetler Komisyonu 1-Aziz DENİZ(Başkan) 2-Mehmet Şirin OFLAS(Başkan Yrd) 3- Enver ERGİNYÜREK 4-Servet AKTAŞ 5-Hanım AKKOŞ |
|
|||
Ekonomik Değerler ve Temel Haklar Komisyonu 1-Ümit KANAN(Başkan) 2-Nusret YILDIZ(Başkan Yrd) 3- Vehbi AKYÜREK 4-Fırat LAÇİN 5-Ali DAYAN |
Kent Ekonomisi ve Meslek Odaları Komisyonu 1-Aziz DENİZ(Başkan) 2-Mehmet Şirin OFLAS(Başkan Yrd) 3- Hasan HANDİL 4-Servet AKTAŞ 5-Hanım AKKOŞ |
|
|||
Yaşlılar ve Çocuk Hakları Komisyonu 1-Aziz DENİZ(Başkan) 2-Mehmet Şirin OFLAS(Başkan Yrd) 3- Vehbi AKYÜREK 4-Servet AKTAŞ 5-Hanım AKKOŞ |
Ekoloji Komisyonu 1-Murat DARĞIN(Başkan) 2- Nuri ARVAS(Başkan Yrd) 3- Hasan HANDİL 4- Ayşe MİNAZ 5- Orhan ÇİDAL |
|
|||
Bağımlılık Komisyonu 1-Mahmut EKİNCİ(Başkan) 2-Mehmet Şirin MARAL(Başkan Yrd) 3- Enver ERGİNYÜREK 4- Songül IŞIK 5- Naci ENTEROĞLU |
|
|